screenshot

Fani wciąż zadają pytanie, czy Paweł Mikołajuw zawalczy jeszcze w Konfrontacji Sztuk Walki. Jak się okazuje organizatorzy są jak najbardziej zainteresowani jego występem, a sam Popek ciągle zaskakuje i prezentuje w mediach nowe filmiki z treningów.

Popek w ramach KSW do ringu wchodził cztery razy. Ze swoich walk wygrał tylko raz, przeciwko Robertowi Burneice. Ostatni pojedynek stoczył w październiku 2018 roku na gali w Londynie.

View this post on Instagram

#trenujwdomu

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

W programie „Hejt Park” współorganizator Konfrontacji Sztuk Walki Maciej Kawulski wyjaśnił, że decyzja o powrocie należy do samego Popka.

– Ja bym bardzo chciał. Uważam, że z tych wszystkich kolorowych freaków, on jest dosłownie i w przenośni jednym z najbardziej kolorowych – powiedział.

– Szczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Natomiast to jest oczywiście pytanie do niego. Jeżeli będzie chciał, my mu taką walkę umożliwimy i na pewno będzie wiele osób, które będzie to krytykować – dodaje Kawulski.

Popek za pośrednictwem portali społecznościowych daje znać światu, że nadal ćwiczy i stara się utrzymać formę.

Kiedy zobaczymy Popka w klatce i czy powróci do sportów walki? Angażem Popka z pewnością jest również zainteresowana organizacja FAME MMA, tylko czy sam zainteresowany chciałby dla niej zawalczyć?

Źródło: sport.se.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here