Screenshot

Dziennikarz za pośrednictwem Twittera zaprosił „El Testosterona” do pogramu, w którym goście odbierają telefony od słuchaczy i odpowiadają na ich pytania.

Wszystko zaczęło się od komentarza Mateusza Borka „Wystarczy”, który odnosił się do ostatniej przegranej Marcina Najmana na Fame MMA.

Ten w wywiadzie dla portalu MMA.pl odpowiedział – Mateusz Borek jeszcze niedawno wielokrotnie mówił, że nikomu nie będzie kończył karier. Mówił, że nikt za nikogo się nie rodzi i nikt za nikogo nie umiera. I co? Po co ten komentarz „wystarczy”? Wystarczy, żebyś się nie odzywał w tej kwestii. Nie rozumiem tego zainteresowania moją osobą. Nie jestem Elvisem Presley’em. Dostałem „bombę” i tyle. Koniec tematu.

Po tych słowach Mateusz Borek zdecydował się zaprosić zawodnika do programu, zapewniając, że będzie to merytoryczna rozmowa.

„Słuchajcie , są formy poważne i luźniejsze. HejtPark przed snem to program dla Was. O ludziach. O zjawiskach. Dialog. Akceptacja, sympatia,krytyka, hejt w stosunku do gości. Wszystko z uśmiechem. Mi chodzi , żebyście poznali moich rozmówców z innej strony i dali im szansę. Tyle. ” – dodał w kolejnym wpisie dziennikarz.

Źródło: sportowefakty.wp.pl, Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here