screenshot

W sieci pojawiło się nagranie z awantury na drodze, sytuacja miała miejsce w Toronto, Kanada.

Dwa auta zatrzymały się na środku skrzyżowania. Do kierowcy Mercedesa pewnym krokiem podszedł mężczyzna. Nagle przyjął postawę bokserską i zaczęła się wymiana ciosów, która nie potrwała zbyt długo. Kierowca Mercedesa nie zastanawiając się uderzył mężczyznę lewym sierpowym. Jeden cios wystarczył i został znokautowany, padł na ziemię. Z auta wyszedł pasażer, który również padł po jednym potężnym ciosie.

Kierowcy Mercedesa puściły nerwy…, nagle nadepnął jednemu z leżących mężczyzn na twarz, a drugiego kopnął w głowę. W całe zamieszanie wtrącił się przechodzień, wtedy kierowca odjeżdża. Jednej z ofiar udało się wstać, druga leży bezwładnie na ziemi. Według mediów jego stan jest krytyczny, przebywa w szpitalu. Kierowca Mercedesa wciąż jest poszukiwany.

Pod zamieszczonym filmem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy osób, które znają, bądź kojarzą kierowcę.

CJAY 431. Mieszkam w okolicy i widziałem go w pobliżu. Zawsze prowadzi agresywnie. – komentuje jeden z internautów.

Rozpoznaję ten samochód i tę tablicę. Jestem prawie pewien, że widziałem, jak jeździ po mojej okolicy. Na pewno zadzwonię po gliny, jeśli go zobaczę. – komentuje kolejny użytkownik.

Gdyby kierowca zostawił mężczyzn i nie atakował, kiedy leżeli bezbronni na ziemi zapewne sprawa by nawet nie wyszła na jaw. Teraz może odpowiadać za morderstwo i aktualnie jest poszukiwany przez policję.

Źródło: reddit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here