screenshot

Kolejne spięcie… tym razem kilka słów na temat Marcina Najmana postanowił napisać Tomasz Adamek (53-6, 31 KO)! Adamek po raz ostatni boksował w październiku 2018 roku, przegrywając przez nokaut z Jarrellem Millerem. Jak widać cały czas interesuje się tym co dzieje się w świecie sportów walki, bowiem dwa dni temu skomentował filmik, który na swój profil wrzucił Marcin Najman.

W sieci pojawiły się informacje i spekulacje na temat ostatniej – pożegnalnej walki Adamka. Adamek ostatni raz zmierzy się w ringu 11 lipca w Bielsku-Białej. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą, bokser skomentował:

Zakończenie jest zaplanowane, ale nie będzie to Przemysław Saleta, będzie to inny przeciwnik. Nie chcę na razie strzelać, mniej więcej wiem kto to będzie, ale nie chcę tego na razie ujawniać, bo najpierw muszę mieć to wszystko podpisane. Ale na pewno nie będzie to żaden z Polaków.”

Adamek skierował mocne słowa do „El Tosterona” i zasugerował mu między innymi, aby udał się do „Sanktuarium i modlił się prosząc Dobrego Boga o rozeznanie”.

Całą wypowiedź znajdziecie tutaj:

Najman nie pompuj ludzi bo nikt ci i tak nie uwierzy w twoje umiejetnosci bo ich nigdy nie miałeś i nie bedziesz miał bierz sie chłopie do normalnej roboty i pracuj ciężko na rodzine i nie niszcz Polskiego Sportu bo ludzie poprzez takich ludzi jak ty od sportu odchodza,koń waść wstydu oszczędź a to ze mieszkasz w Czestochowie idz do Sanktuarium i módl sie proszac Dobrego Boga o rozeznanie” – skomentował Tomasz Adamek film, który do sieci zamieścił Marcin Najman.

Swój komentarz dodał również Przemysław Saleta – „ Widzę, że Tomasz Adamek też już nie daje rady…😂😂😂 Tylko kto go przyjmie do pracy…chyba, że warsztacie samochodowym do wyklepywania wgnieceń 😉„.

Marcin Najman już w sobotę zawalczy na gali FAME MMA 6 z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem.

Źródło: Facebook / Super Express

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here