Facebook/Screenshot

Josie Harris przez lata była partnerką pięściarza. Matka trójki jego dzieci dwa tygodnie temu została znaleziona martwa w swoim aucie.

40-letnia kobieta zmarła 9 marca, policja aktualnie prowadzi śledztwo i nie wyklucza uczestnictwa osób trzecich.

Kilka dni po jej śmierci jeden z jej przyjaciół przekazał dziennikarzom ” The Sun” fragment książki, nad którą pracowała.

Harris opisują jak bała się o własne życie, kiedy bokser brutalnie się nad nią znęcał. Para rozstała się w 2010 roku, kiedy Mayweather Jr pobił kobietę, na oczach swoich dzieci, które miały wtedy 7,9 i 11 lat.

Otwierałam oczy na dźwięk własnych krzyków. Ból przeszywał mi czaszkę, kiedy podniosłam wzrok, widziałam Floyda. Trzymał mnie za włosy jedną ręką, a drugą uderzał mnie w tył głowy. Ściągnął mnie z kanapy i ciągnął do pokoju. Meble w salonie spadały, gdy ciągnął mnie po ziemi, jak szmacianą lalkę. (…) Krzyczałam, że robi to na oczach dzieci, dalej mnie bił. Krzyczałam, aż mnie puścił. Był zdeterminowany do tego, aby dać mi lekcję, widziałam to w jego oczach – czytamy w opublikowanym materiale.

Dalej kobieta wyjaśnia, że Floyd straszył dzieci, nie pozwolił im zadzwonić na policję. Najstarszemu z synów udało się jednak uciec do sąsiadów, skąd wezwał funkcjonariuszy. W szpitalu u Harris lekarze stwierdzili liczne obrzęki, wstrząs mózgu i skręconą noge. Josie nie wyjawiła policji, że została pobita przez swojego partnera, jednak po tych wydarzeniach kobieta zostawiła sportowca.

Przyjaciel Harris przekazał jedynie fragment książki, nie wiadomo czy pracę nad nią zostały ukończone w całości.

Źródło: sport.onet.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here