screenshot

Gala Fame MMA 6 zaplanowaną na sobotę miała odbyć się bez udziału publiczności w studio. Impreza stanęła pod znakiem zapytania, jednak organizatorzy w wydanym wczoraj oświadczeniu potwierdzili – wydarzenie się odbędzie..

Organizatorzy sportowej imprezy nie zamierzają zawieść swoich fanów w czasie trwającej pandemii koronawirusa. Galę będzie można obejrzeć jednak jedynie poprzez transmisję PPV.

Wprowadzone w środę regulacje dotyczące funkcjonowania społeczeństwa, takie jak zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób, mogą wpłynąć na przebieg gali.

Swój głos w tej sprawie zabrał Marcin „El Testosteron” Najman. W rozmowie z Super Expressem powiedział – „Co do tych obostrzeń – w moim przekonaniu one są po prostu niezgodne z konstytucją w świetle tego, że nie mamy wprowadzonego stanu wyjątkowego.

Ja nie wiem, jak to będzie dalej funkcjonowało, ale uważam, że gdzieś została przekroczona granica, wprowadzając te obostrzenia. Żeby nie okazało się za chwilę, że dużo więcej osób będzie ginęło przez samobójstwa niż od koronawirusa…”

Kto zawalczy?
Kamila „Zusje” Smogulecka vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak

Źródło: mma.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here