Fot. Mike Tyson, materiały prasowe

Były bokser spotkał się raperem przy okazji podcastu „Hotboxin”, w którym poruszył wątek swoich relacji z kobietami, imprezowania i bezmyślnego wydawania pieniędzy.

Legenda boksu w ostatnim czasie co raz częściej wraca do swojej przeszłości w wywiadach i różnych rozmowach.

Przy okazji spotkania z Sugar Rayem Leonardem, Tyson wyznał, że nie potrafi żyć bez boksu – Urodziłem się, by boksować, te dni jednak już odeszły, a ja jestem pusty w środku, czuję się nikim. Teraz pracuję nad pokorą. Ale płaczę, bo brakuje mi tej osoby. Z drugiej strony, kiedy przypomnę sobie, jakim byłem człowiekiem, to czuję się jak dzi**a. Wiem, że jeżeli ten gość wróci, to wraz z nim wróci także całe piekło. I to wcale nie jest śmieszne. Sam się tego cholernie boję.

Tym razem w podcascie rozmawiając z Eminemem poruszył temat swoich relacji z kobietami.

Trwoniłem pieniądze na imprezach. A bawiłem się ze wszystkimi i ze wszystkimi się pie*****m. Pie******m się też z ich matkami, siostrami i kuzynkami. To były prawdziwe orgie, byłem szalony. Byłem chory, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy. A tym dziewczynom kupowałem jeszcze samochody. I to wielu dziewczynom – wspomina Mike Tyson.

Czemu znowu się wzruszam? Bo wiem, że nie jestem już tą osobą. I muszę przyznać, że tęsknię za nią, ale zarazem nie chcę, by wróciła – oświadczył były mistrz świata.

Źródło: meczyki.pl, sport.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here