Fot. Twitter

Do zdarzenia doszło w stanie Luizjana na południu kraju. Całe zajście udokumentował i udostępnił w sieci jeden ze świadków.

Biuro szeryfa dostało zgłoszenie, że w miejscowości Bridge City pewien mężczyzna może sprzedawać narkotyki. Funkcjonariusze po dotarciu do osoby odpowiadającej rysopisowi przeprowadzili aresztowanie.

Jeden z policjantów zakuł w kajdanki podejrzanego, który krzyczał, że nie ma przy sobie żadnych narkotyków. Drugi funkcjonariusz przeszukiwał teren w pobliżu mężczyzny. W pewnej chwili upuścił woreczek z białą zawartością, którą po chwili podniósł ponownie. W tym momencie kobieta zaczęła krzyczeć, że wszystko zostało nagrane, a policjant który podłożył narkotyki ruszył w jej kierunku.

Mieszkanka Bridge City opublikowała nagranie na swoim Twitterze, opisując je „Właśnie to dzieje się w naszej okolicy! Jefferson Parish podrzuca ludziom narkotyki!”.

Nagranie w ciągu czterech dni obejrzało 5,2 miliony osób. W odpowiedzi biuro szeryfa opublikowało oświadczenie, według którego „Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie operacji zostały przesłuchane i złożyły logiczne wyjaśnienia odnośnie zaistniałej sytuacji”.

Źródło: o2.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here