screenshot/Facebook
screenshot/Facebook

Zbigniew Stonoga zamieścił do sieci film z udziałem proboszcza z powiatu ostrowskiego. Ksiądz przez internet miał umówić się na seks z 16-latkiem. Po ustaleniu terminu spotkania, proboszcz przyjechał po „nastolatka”. Problem w tym, że zamiast 16-latka zastał współpracownika Zbigniewa Stonogi, który nagrał całe zdarzenie.

Policja weryfikuje sprawę, a ks. Marcin Papuziński z kaliskiej kurii poinformował o tym, że proboszcz został odwołany z urzędu i zawieszony w czynnościach kapłańskich.

Proboszcz i ofiara wymieniali się preferencjami seksualnymi. Rozmowę opublikował w nagraniu Zbigniew Stonoga. Do spotkania doszło na parkingu marketu przy ul. Paderewskiego w Ostrowie Wlkp. Ksiądz na widok mężczyzny filmującego go telefonem, natychmiast odjechał. 

Kolejny skandal z udziałem księdza.Tym razem w Cieszynie k.Ostrowa Wlkp.

Ksiądz umówił się na spotkanie z 16 latkiem, a nawet przyjechał pod niefo do Ostrowa Wlkp

Publiée par Gazeta Stonoga sur Mardi 17 mars 2020

Portal ostrow24.tv opublikował informację, z której wynikało, że ksiądz chciał popełnić samobójstwo na terenie plebanii.

Pacjent został przyjęty w stanie ciężkim do ostrowskiego szpitala. 40-latka przetransportowano specjalistyczną karetką do Ośrodka Ostrych Zatruć w Poznaniu – informuje ostrow24.tv powołując się na informację z ostrowskiego szpitala.

Zbigniew Stonoga zdementował te informacje: W związku z informacjami podawanymi w lokalnych portalach informuję, że nie było żadnej próby samobójczej księdza z Cieszyna, jednakże z uwagi na jego zapowiedzi to ja o godzinie 20.11 skontaktowałem się z oficerem dyżurnym KPP Ostrów Wlkp z informacją o możliwych działaniach księdza mogących zagrażać jego życiu.Najpewniej to stało się przyczyną interwencji służb ratunkowych-taka jest procedura.

W związku z informacjami podawanymi w lokalnych portalach informuję, że nie było żadnej próby samobójczej księdza z…

Publiée par Gazeta Stonoga sur Mardi 17 mars 2020

Ksiądz został odwołany z funkcji proboszcza i zawieszony w czynnościach kapłańskich.

Głos Wielkopolski skontaktował się z ostrowską policją, która potwierdziła zdarzenie. Małgorzata Michaś z tamtejszej policji w rozmowie z portalem powiedziała –  Weryfikujemy pojawiające się informacje.

Źródło: ostrow24.tv / gloswielkopolski.pl / Gazeta Stonoga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here