Zdjęcie podglądowe

Kobieta usłyszała zarzuty i grozi jej dożywocie. Jej konkubent jest także zamieszany w sprawę i grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Chodzieży koło godziny 1.00 z piątku na sobotę dostali polecenie, aby udać się do jednego z mieszkań na ulicy Kilińskiego. W środku policjanci zastali 21-letnią kobietę i jej rok starszego konkubenta, oboje byli pod wpływem alkoholu. Jak się okazało w mieszkaniu znajdowało się także ciało zamordowanego 2-letniego chłopca.

– Informację o zgonie dwuletniego dziecka otrzymaliśmy z WCPR. Na miejsce wysłano patrol policji. Znajdowała się tam nietrzeźwa matka dziecka, a także jej konkubent. Oboje zostali zatrzymani – poinformowała asp. Karolina Smardz-Dymek z policji w Chodzieży.

21-latka przyznała się do zamordowania dziecka. Jej konkubent natomiast ze szczególnym okrucieństwem miał znęcać się nad dzieckiem od kwietnia 2019 roku, aż do śmierci chłopca.

Oprawcy usłyszeli zarzuty i trafili do aresztu na 3 miesiące. Kobiecie grozi dożywocie, natomiast jej partnerowi 10 lat więzienia.

Źródło: Poznań Eska Info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here