policja.waw.pl
policja.waw.pl

Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 37-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w mieszkaniu wynajmowanym przez mężczyznę znaleźli i zabezpieczyli 250 gramów marihuany, 50 gramów kokainy, 6 tabletek ecstasy oraz ponad 36 tys. złotych. Zatrzymany usłyszał zarzut za posiadanie znacznych ilości substancji odurzających, za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić, dlatego kilka dni temu zatrzymali do kontroli 37-latka będącego w ich zainteresowaniu.

W mieszkaniu wynajmowanym przez zatrzymanego policjanci znaleźli wagę elektroniczną, torebki foliowe i zawiniątka z suszem roślinnym, tabletkami i białym proszkiem. Ponadto ujawnili pieniądze w kwocie ponad 36 tys. złotych. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że są to marihuana, kokaina i ecstasy.

Po zebraniu materiału dowodowego 37-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Kamila Szulc
Źródło: policja.waw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here