screenshot
screenshot

Działacz i aktywista Forum LGBT, Sławomir Kuleta opublikował wczoraj nagranie, na którym depcze i próbuje podpalić flagę Polski. Kulewa ma żal wobec państwa i Kościoła Katolickiego, jednak o co dokładnie chodzi? Nie wiadomo.

Witam. Nazywam sie Slawek Kuleta. Reprezentuje organizacje gejowska Forum LGBT. To jest moja flaga. Przepraszam. Pomylilem sie. To nie jest moja flaga, to jest flaga polski. Wielu z was powie, ze nie mozna palic flagi bo grozi za to wiezienie w Polsce. Owszem, jestem tego swiadomy, ale czy panstwo polskie moze oklamywac osobe homoseksualna przez 10 lat w siedmiu wyrokach sadowych oraz wielu pismach organu administracji panstwowej? Ja bylem oklamywany przez polske przez 10 lat co do istnienia decyzji administracyjnej ktora nigdy nie istniala. Gdy sie w koncu o tym dowiedzialem wytoczylem Polsce proces i Polska mi odpowiedziala. Znow zaczela mnie oklamywac. Mam juz tego dosc wiec bezczescze Polske flage na znak protestu z nadzieja ze wy do dostrzerzecie. Prosze prezydenta Polski aby mnie uniewinnil za ten czyn, moze gdy prezydent Polski otrzyma moj list z prosba o uniewinnienie, przypomni mu sie ze zarzucam mu oklamywanie mnie przez 10 lat. Od 10 lat jestem takze oklamywany przez Kosciol katolicki z powodu napisania prohomoseksualnej ksiazki. Bo u nas w Polsce Kosciol katolicki i panstwo Polskie to praktycznie jedno. Szczegoly mojej sprawy powiem na wideo po polsku. Nie wahaj sie udostepnic tego nagrania video. – tak brzmi opis filmu (zachowana pisownia oryginalna).

Instytut Ordo Iuris zapowiedział że “w związku z publicznym znieważeniem przez aktywistę LGBT flagi Rzeczypospolitej Polskiej (podeptanie, usiłowanie spalenia oraz zniszczenie), OrdoIuris kieruje do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 137 par. 1 KK.

Źródło: YouTube/Twitter/Dziennik Narodowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here