swietokrzyska.policja.gov.pl
swietokrzyska.policja.gov.pl

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach zatrzymali 27-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu ujawniono 2,5 kilograma białego proszku, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako amfetamina, MDMA i mefedron. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek świętokrzyscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej złożyli służbową wizytę 27-latkowi ze Skarżyska – Kamiennej. Od pewnego czasu mundurowi przyglądali się skarżyszczaninowi, gdyż podejrzewali, że może on posiadać środki odurzające. Przeszukanie mieszkania mężczyzny potwierdziło ich przypuszczenia.

swietokrzyska.policja.gov.pl

W trakcie czynności w różnych pomieszczeniach i urządzeniach, takich jak chociażby lodówka, policjanci znaleźli łącznie 2,5 kilograma białego proszku, wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina, MDMA i mefedron. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

Źródło: swietokrzyska.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here