fot. slaska.policja.gov.pl
fot. slaska.policja.gov.pl

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat, którzy przewozili w samochodzie m.in. narkotyki, kominiarki i farby w sprayu. Związani ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn, wpadli w ręce policji po zgłoszeniu o kilkunastu autach, którymi miały poruszać się zamaskowane osoby. Dzięki reakcji policjantów nie doszło do zakłócenia porządku i konfrontacji pseudokibiców.

Policjanci z Radzionkowa patrolowali miasto, kiedy otrzymali zgłoszenie, że do Nakła Śląskiego przyjechało kilkanaście aut, którymi podróżowały zamaskowane osoby. Mężczyźni, związani ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn, mieli malować sprayami ściany budynków.

fot. slaska.policja.gov.pl

Na miejsce skierowano policjantów z Radzionkowa, Tarnowskich Gór oraz katowickiego oddziału prewencji. Na ulicy Głównej policjanci zatrzymali do kontroli dwa samochody i wylegitymowali wszystkie poruszające się nimi osoby. Pozostali pseudokibice zdążyli rozjechać się w różnych kierunkach. Legitymowani, to mieszkańcy Mikołowa, Zabrza i Tarnowskich Gór.

vid. slaska.policja.gov.pl

Mężczyźni są związani ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn piłkarskich. Policjanci, sprawdzając zatrzymane samochody, znaleźli m.in. marihuanę, tabletki ecstasy, kominiarki, ochraniacze na szczękę oraz farby w sprayu. W związku z podejrzeniem posiadania zabronionych substancji, stróże prawa zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat.

fot. slaska.policja.gov.pl

Po nocy spędzonej w policyjnej celi, jednemu z nich – 21-letniemu mieszkańcowi Zabrza – policjanci przedstawili zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło: slaska.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here