fot. Facebook
fot. Facebook

3 marca 2020 roku w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy złożona została ostatnia część podpisów pod petycją o ułaskawienie Bonusa RPK! Do Kancelarii trafiło kolejne 33 tysiące podpisów!

Łącznie petycję podpisało 107 tysięcy osób!

„Dziś, tj 3 marca 2020 r. w Kancelarii Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy złożyliśmy drugą i ostatnią część podpisów pod petycją o ułaskawienie Bonusa RPK, członka naszego Stowarzyszenia „Przeciw Bezprawiu 2018”, naszego i waszego przyjaciela.

Ogółem do Pana Prezydenta trafiło ponad 107.000 podpisów obywateli, którzy wierzą w niewinność Oliwiera, wierzą w sprawiedliwość i wierzą, że Pan Prezydent pochyli się nad sprawą Bonusa RPK ze szczególnym uwzględnieniem jego dotychczasowej niekaralności, działalności muzycznej oraz charytatywnej. Oliwier jest muzykiem, artystą, ojcem, partnerem,synem.

Jest obywatelem ze swoimi prawami i obowiązkami. Skazany za murami, swój niemy krzyk stara się dziś przekazać w pracach plastycznych, które wykonuje, w tekstach zapisywanych na kartkach papieru i odliczając czas do spotkań ze swoją ukochaną rodziną. I wciąż czeka. Czeka na sprawiedliwość! Z serca dziękujemy członkom i przyjaciołom naszego Stowarzyszenia za pracę i wsparcie naszej akcji.

Do sprawy odniósł się Marcin „Różal” Różalski, który wspiera akcję Przeciw Bezprawiu 2018.

Źródło: Przeciw Bezprawiu 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here