fot. Instagram @artur_szpilka
fot. Instagram @artur_szpilka

7 marca na gali KnockOut Boxing Night 10 w Łomży Artur Szpilka zawalczy z Sergiejiem Radczenko. Ukrainiec w rozmowie z TVP Sport nie kryje faktu, że chciałby znokautować Szpilkę.

Radczenko zapytany oto, czy rozpracował Szpilkę odpowiedział:  – To się okaże dopiero w ringu w sobotę. Większość jego walk jest dostępna w internecie, więc obejrzałem je po kilka razy. Do tego mam wielu znajomych w Polsce, którzy podzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Wiem na przykład, że Artur opuszcza ręce, wszyscy mi o tym mówią, ale wiedza to jedno, a wykorzystanie tego – drugie.

Ukrainiec stawia, że walka zakończy się przed czasem. Będzie ogień, emocje od pierwszego gongu. Stawiam, że walka skończy się przed czasem i mam nadzieję, że to moja ręka powędruje do góry.

Po słowach rywala Artura Szpilki możemy spodziewać się, że będzie to sportowa walka na wysokim poziomie. Radczenko zaznacza, że między pięściarzami nie ma żadnej złej krwi.

Życzę mu powodzenia i znakomitej walki, takiej, by kibice wyszli z hali w pełno zadowoleni. Nie ma i nie będzie między nami złej krwi, na pewno uścisnę mu dłoń przed i po walce.

Cała rozmowa TVP Sport z Sergiejem Radczenko dostępna jest tutaj.

KARTA WALK GALI KNOCKOUT BOXING NIGHT 10
Artur Szpilka vs. Siergiej Radczenko
Fiodor Czerkaszyn vs. Patrick Mendy
Paweł Stępień vs. Geard Ajetović
Przemysław Zyśk vs. Wasyl Kurasow
Kamil Bednarek vs. Iwan Muraszkin
Łukasz Różański vs. Eriks Kalasnikovs
Serhi Huk vs. Krzysztof Rogowski
Bartłomiej Szczęsny vs. Przemysław Binienda

Transmisja gali odbędzie się 7 marca od 20:05  na TVP Sport, sport.tvp.pl  oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Źródło: TVP Sport

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here