fot. SportBible
fot. SportBible

Zawodnik UFC – Colby Covington (15-2), który przegrał swoją ostatnią walkę z Kamaru Usmanem na UFC 245 wyzwał do walki 50 Centa. Wszystko dlatego, że kontrowersyjny i szukający zaczepek 50 Cent wyśmiał Colby’ego po tym, jak doznał złamania szczęki w walce z Usmanem.

To niemożliwe żebym nie słyszał tego co gadają, bo wielu fanów podchodzi do mnie i pyta czy słyszałem komentarze po walce, nawet przyjaciele zwrócili mi uwagę na pier*olenie 50 Centa i Rosie O’Donnell. Widziałem te bzdury. Wyśmiałem je.

50 Cent? Ten gość został trafiony 8 razy i dlatego jest popularny, gada cały czas, że nie mogli go zabić 8 strzałami. Jeśli ja trafię go raz to nigdy już nie wstanie. Tylko jeden z nas miał założone druty na szczęce i to nie byłem ja. 50 Cent, mała dzi*ka. Chcę z nim walczyć. Myślę, że możemy zorganizować taki pojedynek w celach charytatywnych. Wyłożę 1 milion dolarów z własnej kieszeni i zyski przekażemy na naszą armię. Jest spłukaną dzi*ką więc prawdopodobnie nie ma takiej kasy, ale może iść do jakiegoś swojego pier*olonego sponsora i poprosić o wsparcie.

Chcę walczyć z nim z jedną ręką związaną za moimi plecami. Pozwolę mu wybrać rękę. Prawa czy lewa, którą tylko będzie chciał. 50, bądź pier*olonym mężczyzną. Chcesz gadać o mnie głupoty na Instagramie? Kogo kiedykolwiek pokonałeś oprócz bezbronnych partnerek w Hollywood? Z nikim kur*a nie wygrałeś skur*ysynie. Jestem prawdziwym, pier*olonym wojownikiem. Jestem kur*a najlepszym zawodnikiem na świecie. – wypowiedź Covingtona cytowana przez portal MMARocks.pl

Nagranie z momentu, w którym Usman złamał szczękę Covington’owi.

Kontrowersyjny raper w 2017 roku rzucił wyzwanie samemu Conorowi McGregorowi na uliczną walkę. Do tego pojedynku, jednak nie doszło. 50 Cent w 2018 roku zawarł umowę z organizacją Bellator MMA, z którą cały czas współpracuje.

W świecie muzycznym 50 Cent nie jest lubiany przez innych artystów. Sam stwarza niepotrzebne konflikty, ostatnio zaczął obrażać French Montane, dlatego, że ten kupił sobie nowe Bugatti.

Ja Rule, Jadakiss, Nas, Rick Ross, Diddy, Cam’ron, Lil Wayne, Chamillionaire, Young Buck no i oczywiście The Game. Z tymi artystami Curtis Jackson  wpadł również w konflikt.

Źródło: MMARocks.pl / sportbible.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here