fot. screenshot
fot. screenshot

Od jakiegoś czasu toczyły się głośne spekulacje kiedy Marcin „Różal” Różalski (7-4) powróci do zawodowych walk. Początkowo pojawiły się doniesienia, że Różal zawalczy dla organizacji WOTORE, jednak temat ucichł. Sam zainteresowany jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, publikuje bardzo dużo materiałów z treningów, na których jak widać nie używa rękawic.

Kilka dni temu opublikował materiał wideo, a w załączonym opisie potwierdził swój powrót.

Dobrze ,że tarcz nie oddaje,a Kamil jest lżejszy to można pofisiować i po esiesiować.W kategorii dla zainteresowanych tak,w tym roku na 99,99999 Pisanka porozbija Swoją chamską i wredną mordę,ale i mam nadzieję,że ten kto stanie naprzeciw też kilka razów otrzyma.Co,gdzie i jak w odpowiedniej chwili się dowiecie.Ci,którzy są blisko i w temacie wiedzą, a reszta niestety musi poczekać.


99,99999 bo zawsze.mogę umrzeć do czasu bitki,albo.piorun je….e w ziemie i zakończy panujący syf.Wyprzedzając zawistne kur….y,tak wracam bo się hajs skończył i nie mam na nowe tatuaże,na kur…y i na koks,starcza mi tylko na tajski boks.

Możemy zatem spekulować na jakich zasadach odbędzie się walka. Żadna szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione, jednak to tylko kwestia dnia, bądź tygodni i poznamy rywala Marcina Różalskiego oraz to dla jakiej organizacji zawalczy.

Źródło: Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here