fot. screenshot
fot. screenshot

Cztery pojazdy zostały uszkodzone podczas pościgu za skradzionym karawanem w Los Angeles. W środę 26 lutego w godzinach wieczornych doszło do kradzieży Lincolna Navigatora sprzed greckiego kościoła prawosławnego św. Antoniego w Los Angeles.

O kradzieży poinformowano wszystkie lokalne media. Okazało się, że w środku Lincolna była trumna z ciałem kobiety. Departament szeryfa hrabstwa Los Angeles wystosował komunikat, w którym prosił złodzieja o zwrócenie chociaż „trumny z ciałem, które znajdowało się w samochodzie.„. Rozpoczęły się poszukiwania skradzionego pojazdu.

Reed Saxon / AP

W czwartek około godziny 7:30 policja dostała informacje o tym, że ktoś porusza się na autostradzie skradzionym karawanem. Pościg rozpoczął się na autostradzie Harbour, po kilkunastu minutach Lincoln rozbił się. Okazało się, że trumna z ciałem zmarłej kobiety była cały czas w samochodzie.

W wyniku wypadku uszkodzone zostały cztery pojazdy, a jedna osoba trafiła do szpitala.

Departament szeryfa hrabstwa Los Angeles złożył kondolencje rodzinie zmarłej kobiety oraz podziękował osobie, która poinformowała służby o zauważeniu skradzionego Lincolna.

Sprawcą kradzieży okazał się James Juarez, 25-latek z Montclair w hrabstwie San Bernardino. Po wpłaceniu kaucji w wysokości 35 tysięcy dolarów opuścił areszt.

Źródło: NBC News

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here