fot. screenshot Twitter
fot. screenshot Twitter

Tragiczne informacje dla fanów Pawła Królikowskiego (†58 l.). Znany i ceniony aktor przegrał walkę o życie, która była bardzo trudna i wyczerpująca, także dla najbliższych aktora. Jak dowiedział się „Super Express”, artysta zmarł dziś nad ranem. – informuje Super Express.

Paweł Królikowski trafił do szpitala kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia.  Paweł Królikowski odszedł w czwartek, od kilku tygodni aktor był w jednym z warszawskich szpitali w śpiączce farmakologicznej. Przy aktorze do końca była najbliższa rodzina. 

W 2015 przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Operacji neurochirurgicznej musiał się poddać również w 2019, co było powodem jego nieobecności w finale 11. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W kwietniu aktor skończyłby 59 lat. Fakt jego śmierci potwierdziła również Ewa Leśniak ze Związku Artystów Scen Polskich.

Widzowie telewizyjni pokochali go m.in. za rolę w serialu „Ranczo”, a później także jako jurora „Twoja twarz brzmi znajomo”. Paweł Królikowski zagrał także m.in. w „Pitbullu”, „Belfrze”, a ostatnio w produkcji „W rytmie serca”.

Źródło: Super Express / TVP / Wikipedia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here