fot. Metro/Instagram
fot. Metro/Instagram

Loryn Barclay przyznała się do uprawiania seksu z nastolatkiem. Dwa razy do stosunku miało dojść w jego domu, a raz seks oralny uprawiali w lokalnym parku. Była nauczycielka z Mossouri, który została oskarżona o seks z uczniem przyznała się do winy.

Ich romans rozpoczął się w 2016 roku, kilka miesięcy po tym, jak Barclay została zatrudniona w szkole jako nauczycielka w zastępstwie za innego pedagoga. W styczniu 2017 r. została zatrudniona jako pełnoprawny nauczyciel w szkole średniej, ale została zwolniona, gdy cała sprawa wyszła na jaw.

Dokumenty sądowe wykazały, że Barclay przyznała się do kontaktów seksualnych ze studentem w lokalnym parku miejskim oraz w domu ucznia jesienią i zimą 2016 roku. Uczeń powiedział policji, że kontakt seksualny nastąpił po jego 17 urodzinach. Kontakt seksualny z osobą nieletnią jest karany pozbawieniem wolności do 5 lat.

Sprawa toczyła się aż do dziś. W czwartek sędzia David Boyce Mouton zawiesił nauczycielkę w prawach do wykonywania zawodu na okres 3 lat. Wszystko dlatego, że Barclay przyznała się do zarzutów, które usłyszała.

Według magazynu Metro, mówi się, że chłopiec i kobieta dużo ze sobą rozmawiali i odkryli wspólne hobby i zainteresowania. To ich połączyło.

Źródło: Metro / tag24.de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here