Organizacja Wotore ogłosiła właśnie datę kolejnej gali oraz pierwsze starcie, które będzie odbywało się na zasadzie super fightu.

WOTORE 2 odbędzie się 23 maja. Jak informują sami organizatorzy, na drugiej edycji zmienią się zasady. Zrezygnowano z wypchnięć w walce finałowej turnieju oraz każdej walce poza turniejowej w tzw. superfightach.

Pierwsze starcie ogłoszone na WOTORE 2 to walka „Dawida z Goliatem”. Ważący 110 kilogramów Łukasz Parobiec, zawalczy z 30 kilogramów lżejszym Damianem Majewskim! Obu zawodników mogliśmy oglądać na pierwszej edycji Wotore. Starcie to zaplanowano na jedną, nielimitowaną czasowo rundę, a wypchnięcia oraz wyrzucanie przeciwnika z areny nie będzie decydować o końcowym wyniku walki. Szykuje się krwawa walka, bez kalkulacji, do samego końca!

Na dzisiaj informacje dot regulaminu od organizatorów:

1) Podczas II edycji Wotore odbędzie się Turniej z 8 uczestnikami i więcej niż jedna walka pozaturniejowa tzw. „superfight”.

2) Każda walka pozaturniejowa będzie trwać do końca, czyli wyrzucenia i wypchnięcia z areny nie będą mieć wpływu na wynik walki.

3) Ta sama zasada dotyczy walki finałowej w samym Turnieju.

4) Arena przejdzie delikatną modyfikację, ale o linach, siatkach itd. nie ma mowy.

5) Scenografia, gęsty dym i ogólny styl wizualny zostaną zachowane — to powinno być oczywiste 

Spekuluje się, że już niebawem organizatorzy mają kompletnie zrezygnować z wypchnięć. Co sądzicie o takiej formule?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here