fot. KWP w Gdańsku (zdjęcie poglądowe)
fot. KWP w Gdańsku (zdjęcie poglądowe)

29-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję. Widząc, że sytuacja jest bez wyjścia, odgryzł policjantowi mały palec podczas próby ucieczki! Policjant trafił do szpitala.

Sytuacja miała miejsce w Poznaniu, około godziny 8:00. Policja chciała skontrolować kierowcę Opla, jednak ten nie zamierzał się zatrzymać. Dopiero po przejechaniu kilku ulic udało się zatrzymać kierowcę. 29-letni mężczyzna był nietrzeźwy oraz nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu. Zachowywał się agresywnie w stosunku do funkcjonariuszy. – relacjonuje Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych mężczyzna nie zatrzymywał się, dlatego policjanci ruszyli za nim w pościg. Ostatecznie został on zatrzymany na ul. Roosevelta na wysokości Międzynarodowych Targów Poznańskich. (…) Policjanci użyli radiowozu jako środka przymusu bezpośredniego, żeby tego mężczyznę zatrzymać. Okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami  – wytłumaczyła podinsp. Iwona Liszczyńska.

Portal RMF24 poinformował, że mężczyzna odgryzł jednemu z policjantów mały palec prawej ręki. Funkcjonariusz trafił do szpitala. Iwona Liszczyńska z biura prasowego potwierdziła, że doszło do ataku na policjanta.

Faktycznie funkcjonariusz doznał urazu podczas akcji. 29-latek odgryzł mu fragment palca. Policjant przebywa pod opieką lekarzy.

Źródło: RMF24 / gloswielkopolski.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here