fot. Ciemna Strefa / screenshot
fot. Ciemna Strefa / screenshot

Bonus RPK, od wielu tygodni przebywa w zakładzie karnym w związku z wyrokiem pięciu i pół roku więzienia. Raper wyrok usłyszał w ubiegłym roku i tyczy się on rzekomego handlu narkotykami.

Cała Ciemna Strefa, wszyscy przyjaciele oraz fani Bonusa RPK walczą o jego ułaskawienie. Petycję do Prezydenta Rzeczypospolitej w tej sprawie podpisało już… 105 tysięcy osób!

 Siemanko ludzie, z tej strony Bonus RPK. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o mnie i wspierają w niedoli. Dziękuję moim bliskim, rodzinie i przyjaciołom, stowarzyszeniu Przeciw Bezprawiu, wszystkim artystom i twórcom oraz moim fanom, bo dzięki wam czuję, że nie jestem sam. Trzymajcie kciuki za pozytywne zakończenie mojej sprawy, za ułaskawienie i kasację. Jeśli Bóg pozwoli, niebawem znów zasmakuję wolności. Tymczasem będę kończył. Pozdrawiam was serdecznie, przesyłam wyrazy szacunku i poważania. Elo. – przekazał Bonus RPK.

Kochani mamy to. 🙌🔥100 tysięcy podpisów murem za bonusem. Osiągnęliśmy swój cel. Z całego serca dziękujemy wszystkim artystom i sportowcom, którzy włączyli się do naszej akcji petycja. Ale w szczególności dziękujemy każdemu z Was z osobna za każdy złożony podpis. A teraz wrzucamy Wam podziekowania od BONUSA 🙌🙏#muremzabonusem#przeciwbezprawiu

Publiée par Bonus RPK (Artysta Kombinator) sur Mardi 11 février 2020

Dobijamy do 200 tysięcy! Petycję można podpisać tutaj.

Źródło: Facebook Ciemna Strefa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here