fot. screenshot Facebook / policja.pl
fot. screenshot Facebook / policja.pl

Poznańska policja opublikowała w piątek dane mężczyzny podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała, które mogło doprowadzić do śmierci Dominika Sikory. 29-letniego zapaśnik w styczniu trafił do szpitala, po pięciu dniach zmarł.

Według wstępnych ustaleń, zapaśnik został pobity w nocy z 25 na 26 stycznia, po tym, gdy wyszedł z lokalu na Starym Rynku. Po pobiciu Sikora z obrzękiem mózgu trafił do szpitala, zmarł w miniony piątek.

Sportowiec był jednym z czołowych zapaśników stylu klasycznego KS Sobieski Poznań. Zdobył wiele medali indywidualnych i drużynowych mistrzostw Polski. Był także medalistą mistrzostw Europy kadetów.

Policjanci z Poznania publikują wizerunek podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała, które mogło doprowadzić do śmierci Dominika Sikory. Wszystkich, którzy wiedzą gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna, prosimy o pilny kontakt. – informuje Policja.

Michalski to trener personalny i miłośnik anabolików. Siedział w więzieniu m.in. za atak na policjantów zakończony strzelaniną. – informuje poznańska Wyborcza.

fot. policja.pl

Olgierd Michalski
Lat 42
Zameldowany – Poznań ul. Biskupińska

Wymieniony jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory.

Dominik Sikora, znany poznański zapaśnik, zmarł w piątek 31 stycznia w jednym z poznańskich szpitali. Znaleziono go nieprzytomnego w nocy z soboty na niedzielę 25-26 stycznia na Starym Rynku, ze śladami pobicia. Wiadomo, że bawił się w jednym z klubów na rynku. Gdy w nocy z niego wyszedł, kamera monitoringu zarejestrowała, że szedł za nim barczysty mężczyzna i dwie kobiety. Następne ujęcie pokazało już tylko leżącego na bruku, nieprzytomnego zapaśnika.

Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę Prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

Autor: Andrzej Borowiak
Źródło: wielkopolska.policja.gov.pl / KS Sobieski Poznań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here