fot. polsat.pl
fot. polsat.pl

Elżbieta Zapendowska to szanowana nauczyciel śpiewu. Pracowała między innymi z Edytą Górniak, czy Dodą. W wywiadzie dla portalu Plejada.pl wyraziła swoje zdanie na temat twórczości disco polo.

Zapendowska zapytana o muzykę disco polo krótko stwierdziła – To nie jest muzyka dla mnie. […] W tych piosenkach nie ma ani myśli, ani muzyki, ani aranżacji.

Zapytana o Zenka Martyniuka, największą gwiazdę disco polo, skomentowała – Śpiewa fatalnie, ale jest sympatycznym facetem. […] Robi źle wszystko. Poza tym on już się nie naprawi.

Portal Fakt.pl postanowił skontaktować się z Zenkiem Martyniukiem i spytać o wypowiedź Elżbiety Zapendowskiej. Gwiazda disco polo odpowiedziała krótko i dosadnie.

Szczerze mówiąc, to nie wiem, kim jest pani Elżbieta. Ja się brzydko o innych nie wypowiadam i dziwię się, że inni to robią. […] Ja robię swoje – powiedział Martyniuk.

Jak widzimy gwiazda nie przejmuje się słowami krytyki i „robi swoje”. 14 lutego w kinach pojawić się ma filmowa biografia Martyniuka – „Zenek”.

Zapendowska spytana o to, co sądzi o Roksanie Węgiel, powiedziała, że często zdarza się jej słyszeć tak utalentowane dziewczynki. Nie jest jednak zwolenniczką jej działalności: – Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar? Oczywiście, daj jej Bóg, żeby moje obawy się nie sprawdziły, ale czarno to widzę.

Źródło: Plejada.pl / WP.pl / NaTemat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here