fot. South West News Service / TheSun
fot. South West News Service / TheSun

Nastoletni złodziej samochodów, który z premedytacją uderzał kobietę młotkiem w głowę , został skazany na dziewięć lat pozbawienia wolności przez brytyjski sąd. 

24-latka wyszła z siłowni, po chwili napadł ją 18 letni muzułmanin Majid Ali, który z całej sił uderzał ją po głowie młotkiem. Wskutek ataku doznała skaleczeń twarzy i złamanej kości oczodołu. Następnie młody mężczyzna ukradł jej Audi A1. Do zdarzenia doszło w marcu ubiegłego roku na Coventry Road, Sheldon, Birmingham. Wzrok kobiety został trwale uszkodzony.

South West News Service / The Sun

Policja opisuje ten atak jako „bestialski” i „wściekły”. Opublikowane zostały zdjęcia, które pokazują jak duże obrażenia odniosła 24-letnia kobieta. Napastnik nie okazał żadnej skruchy. Mason-Boyle cały czas walczy o to, aby widzieć chociaż na jedno oko. Jest pod stałą opieką lekarzy i psychologa, bo po tych wydarzeniach cały czas towarzyszy jej trauma.

Skradzione Audi policja odnalazła w ciągu jednego dnia. Po przeszukaniu domu przestępcy pod łóżkiem znaleziono narzędzie zbrodni. Napastnik nie przyznał się do stawianych zarzutów, jednak dowody były na tyle wystarczające, że miejski Sąd Koronny skazał go na 9 lat pozbawienia wolności.

Po procesie 24-latka powiedziała: „To było trudne i frustrujące dziesięć miesięcy, ale sprawiedliwość została wymierzona. Mogę wreszcie iść naprzód z życiem, które zostało wstrzymane i zakończyć ten rozdział”.

Źródło: The Sun

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here