fot. screenshot
fot. screenshot

Patryk Vega na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook opublikował nagranie, w którym apeluje do policji, aby ta pozwoliła Magdalenie Kralce obejrzeć najnowszy film „Bad Boy”. Kralka jest obecnie poszukiwana przez Interpol.

Magdalenie Kralce zarzuca się kierowanie grupą przestępczą związaną z kibolami Cracovii, a także handel narkotykami na masową skalę – 5,5 tony marihuany wartej 88 milionów złotych oraz 120 kilogramów kokainy o wartości 4,3 milionów euro.

Oświadczenie

Oświadczenie Patryka Vegi, producenta filmu „Bad Boy”, w sprawie poszukiwanej przez Interpol Magdaleny Kralki.„…w odróżnieniu od policji, zapraszam Magdę Kralkę do Polski nie klasą ekonomiczną, tylko biznesem…”.

Publiée par Patryk Vega sur Jeudi 23 janvier 2020

„Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kralkę na premierę filmu „Bad Boy”. Mam prośbę, nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej, tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina” – mówi na nagraniu Patryk Vega.

Apel do polskiej policji

Patryk Vega: apel do polskiej policji w sprawie Magdaleny Kralki poszukiwanej przez Interpol.

Publiée par Patryk Vega sur Dimanche 26 janvier 2020

W odpowiedzi rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji inspektor Mariusz Ciarka, w udostępnionym w mediach społecznościowych nagraniu, informuje, iż policja „ma nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy”.

„Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, no i gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontrterrorystami. Przygotowana też już jest biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby już tu w Polsce przywitać. Służba więzienna również przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze w luksusowych warunkach z 24-godzinną ochroną, każdy dzień w roku”

Odpowiedź na apel Patryka Vegi kierowany do Policji 😉🚔🚨

Publiée par Polska Policja sur Lundi 27 janvier 2020

Reżyser odpiera komentarze, że nowy film „Bad Boy” nawiązuje do sytuacji Wisły Kraków, jednak trailer mówi nam co innego. W jednej ze scen piłkarz dostaje w głowę nożem, co nasuwa ewidentne skojarzenie z „Miśkiem”, który w 1998 roku zranił w ten sposób Dino Baggio.

Oprócz tego w zwiastunie „Bad Boya” gangster wydziera się – „Zwycięży Orzeł Biały, zwycięży polski lud”, co jest bezpośrednim nawiązaniem do hymnu Białej Gwiazdy.

„Filmowy klub 'WKS Unia’ to fikcyjny wytwór ulepiony z szerokiego wachlarza patologii w piłce nożnej, jakiej dostarczyło samo życie i opisywały media” – napisał Vega. „Mój film nie opowiada historii tego konkretnego klubu, a jego fabuła jest oparta na medialnych historiach, jakie miały miejsce w różnych klubach piłkarskich. Zarówno sama nazwa filmowego klubu jak i barwy tego klubu są fikcyjne i w żaden sposób nie nawiązują ani do klubu 'WK’, ani do jego barw klubowych”. – oświadcza reżyser.

Źródło: Interia.pl / Facebook Patryk Vega / film.dziennik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here