fot. SCREENSHOT
fot. SCREENSHOT

Po nagraniu, jakie zostało udostępnione na YouTubie w sieci zawrzało, a fani od razu zaczęli komentować, że walkę pomiędzy Piotrem „Bestią” Piechowiakiem, a Marcinem Najmanem szybko wyjaśni El Testosteron.

Do walki ma dojść na gali FAME MMA 6 w Częstochowie. Piechowiaka do tego pojedynku przygotowuje trener Paweł Jędrzejczyk, który w wywiadzie dla serwisu sporty-walki.org powiedział, że „Przegrać z Najmanem to jest lipa i każdy sobie z tego zdaje sprawę, aczkolwiek nie sądzę aby tak było. Piotrek bardzo profesjonalnie podchodzi do tego, ze swojej strony poświęca się w stu procentach. Przygotowuje się dobrze fizycznie, „ma prąd”, pracuje z psychologiem sportowym.

Poniżej zobaczycie kilka ciosów i kopnięć Bestii.

Marcin Najman szybko odniósł się do tego treningu dając kilka porad technicznych.

Pomimo tego, że pierd**isz różne głupoty na mój temat, to jakoś nie mogę tego odbierać osobiście, ponieważ widzę, że jest w Tobie jakaś taka frustracja. Próbujesz być zajebiście groźny, a wychodzi na to, że jesteś zajebiście śmieszny. Nie chciałbym, aby ta walka skończyła się szybciej niż z Bonusem, a jak będziesz trenował tak jak robisz to teraz – to właśnie tak się skończy.” – komentuje Najman, a następnie daje wskazówki Bestii.

Marcin Najman odniósł się również do wywiadu, który udzielił trener Bestii.

Tutaj możecie zobaczyć wywiad z Pawłem Jędrzejczykiem:

Źródło: YouTube/Twitter/ sporty-walki.org

5 KOMENTARZE

  1. Prawy low z gardy jeszcze w ten sposób jaki pokazał M. Najman na filmiku i jakby wszedł z kontry na wątrobę to by wtedy Marcin zmienił zdanie. Powinno się przy prawym low prawa ręka na oczy przeciwnika by zasłonić mu pole widzenia i kontrolować w tym czasie dystans.

  2. Czy przed walką będą badania antydopingowe?bo nie trzeba być lekarzem żeby zauważyć jak zryty ma beret od sterydów ten pseudo sportowiec

    • W żadnej polskiej amatorskiej federacji nie ma badań antydopingowych. No i raczej w tym przypadku nie byłyby potrzebne, bo oprócz tego co widać, Bestia sam mówił, że jest na bombie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here