Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że „Lord Kruszwil” naraził się na konsekwencje prawne w związku z tym, że wypuścił on do sieci materiał kompromitujący województwo Podlaskie. Urząd Miasta miał zapłacić za zlecenie filmu, który początkowo miał promować województwo aż 50.000 złotych. Jak informuje portal MMA.PL wyzwanie patostreamerowi i youtuberowi rzucił Adam Kraśko, który jest byłym uczestnikiem programu „Rolnik szuka żony”.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Adam Kraśko opublikował grafikę z tekstem – „Nędzny Lordzie Kruszwil, za obrażanie mojego Podlasia wyzywam Cię na pojedynek MMA!!!

W opisie dodał – „Kruszwil mam nadzieję, że będziesz tak mocny, jak w gębie! Jak przegrasz, ja pokaże Ci Podlasie bez rzucania mięsem i szukania meneli.

Kruszwil mam nadzieję, że będziesz tak mocny, jak w gębie! Jak przegrasz, ja pokaże Ci Podlasie bez rzucania mięsem i…

Publiée par Adam Kraśko sur Vendredi 10 janvier 2020

Kruszwil opublikował film, w którym informuje o tym, że na pewno zawalczy na gali FAME MMA 6 w Częstochowie, jednak nadal nie wiadomo kto będzie jego rywalem.

Poniżej film, który oburzył mieszkańców. Samorząd Podlasia poinformował, że rozważy wejście na ścieżkę prawną w zakresie naruszenia wizerunku i reputacji województwa po publikacji filmu Lorda Kruszwila. Po emisji pracę w urzędzie stracił jeden z urzędników.

Źródło: MMA.PL / Facebook Adam Kraśko
fot. se.pl

5 KOMENTARZE

  1. Kto k..r.a ogląda takie dno jakiś pseudo Lord😂 dzieciak ma jeszcze mleko pod nosem, powinien zostać zamknięty w jakimś zakładzie żeby więcej nie nagrywać takiej patologii bo niedługo nasze dzieci będą robić i naśladować takich bezmózgów gdzię są jego rodzice, pewnie są dumni z synka że robi kase na youtubie

  2. Śmiejecie sie z Kruszwila że to dno, że kto go ogląda itp.. Ale to wy jesteście śmieszni i dno bo prawda jest taka że nie dość że oglądacie, wiecie kim jest, oglądacie tego wieśniaka co sobie żony nie mógł znaleźć i szukał w TV, tego debila co próbuje się wybić na lordzie i do tego czytacie te durne niby fakty o tym.. Nie żal Mi Kruszwila. Żal Mi was. Zapłacili mu ogromne pieniądze by zrobił ten filmik o Podlasiu a teraz się go czepiacie. To Podlasie powinno sie wstydzić. Chcieli, dostali i narzekają.. No debilizm. I jeszcze chcą mu narobić teraz lipy. Ogarnijcie sie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here