Zainteresowanie powrotem Conora McGregora do klatki jest tak ogromne, że bilety na walkę wyprzedały się praktycznie natychmiast. Dana White potwierdził, że wpływy z biletów to 7.6 miliona funtów.

Jak informuje portal The Sun za walkę na gali UFC 246 Conor otrzyma gigantyczne wynagrodzenie w wysokości 3.8 miliona funtów. Będzie to najwyższe wynagrodzenie, jakie dotychczas otrzymał w UFC. Oprócz tego do całej kwoty należy doliczyć udziały, które otrzyma McGregor za sprzedaż subskrypcji PPV. Po podliczeniu wszystkich przychodów może on liczyć na wypłatę w wysokości 20 milionów dolarów.

Bukmacher za zwycięstwo Conora McGregora płaci 1.31, natomiast kurs na Donalda Cerrone wynosi aż 2.96!

W ostatniej walce na UFC przeciwnikiem Conora był Khabib Nurmagomedov. Wtedy pobito wszelkie rekordy, a liczba subskrypcji, które wykupiono to 2.6 mln.

Forbes przewiduje, że McGregor zarobił 35 milionów funtów w latach 2018-2019, walcząc tylko raz z Nurmagoemdovem w tym czasie.

Największy zarobek Conora McGregora to 30 milionów dolarów, które zarobił po walce z Floydem Mayweatherem Juniorem. Na konto tego drugiego wpadło zaś okrągłe 100 milionów dolarów.

Źródło: thesun.co.uk
fot. joe.ie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here