Dziennik „The Sun” podał do informacji, że znaleziono właśnie ciała dwóch nastolatek z Ukrainy. Poszukiwania dziewczyn zgłoszono 2 stycznia, wtedy też zaginęła 16 letnia Maria i jej koleżanka 19 letnia Ewa. Zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło w Kijowie. Do przełomu doszło 6 stycznia, kiedy to właściciele mieszkania, które wynajmowały dziewczyny odnaleźli ciała ofiar. Doszło do podwójnego morderstwa, nastolatki były skrępowane i przykute kajdankami, z wieloma ranami kłutymi. Ciała schowane były w szafie.

Obie dziewczyny były przywiązane taśmą klejącą. Policja potwierdziła, że ​​grupa zadaniowa pracuje nad sprawą, która została uznana za morderstwo z premedytacją. Ciała dziewcząt zostały wysłane na badanie sądowe w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Według serwisu uaportal.com, 34-letni recydywista Siergiej Ksendzik i jego 19-letni kolega Jelizaveta Beršacká zostali zatrzymani. Ksendzik był wcześniej skazany za gwałt na 10 lat, co potwierdził szef policji w Kijowie Andrei Krishchenko, a także był ścigany za inne przestępstwa.

Źródło: The Sun , uaportal.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here