W serwisie wykop.pl pojawił się link do szokującego filmiku. Prawdopodobnie wydarzenie miało miejsce w Myślenicach – 08.01.20. Dwóch patusów wraz z asystującą im kamerzystką postanowili bezlitośnie upokorzyć młodszego kolegę.

Komunikat Policji:

Sprawcy ustaleni i zatrzymani. W związku z licznymi doniesieniami od osób zbulwersowanych treścią nagrania rozpowszechnionego w internecie, na którym dwóch młodych mężczyzn znęca się nad chłopcem, informujemy, że Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach podjęła czynności, które w dniu dzisiejszym doprowadziły do ustalenia wszystkich uczestników zdarzenia i zatrzymania sprawców.

Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Myślenicach. Z uwagi na dobro trwającego postępowania przygotowawczego, w tym dobro osoby pokrzywdzonej, nie udzielamy w tej sprawie szczegółowych informacji.

Dziękujemy wszystkim internautom i innym osobom, którzy nie pozostali obojętni na przemoc w stosunku do małoletniego.

W internecie zawrzało. Jak zauważyli komentujący – „Niezły poziom zastraszenia, ofiara zna oprawce, ten z kolegami to nagrywa a ofiara potulna jak baranek. To raczej nie pierwszy raz.” Czy ktoś zareaguje na takie zachowanie, które jest niedopuszczalne?

Źródło: wykop.pl . Policja Myślenice
fot. screen Streamable.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here