W ręce policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji wpadł 40-letni mieszkaniec Radomia, który posiadał znaczne ilości narkotyków. – informuje Mazowiecka Policja.

Policjanci, którzy zajmują się przestępczością narkotykową w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 40 letniego mieszkańca Radomia. Odpowie on za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Funkcjonariusze ustalili, że w jednym z mieszkań przy ulicy Wolanowskiej w Radomiu mogą znajdować się znaczne ilości niedozwolonych substancji.

Po wejściu do mieszkania i przeszukaniu policja zabezpieczyła kilkadziesiąt woreczków foliowych. Łącznie było 73 podzielonych porcji – 49 torebek z białym proszkiem (badanie wykazało, że łącznie było 21 gramów amfetaminy) oraz 24 torebki z marihuaną (łącznie 10 gramów). Narkotyki ukryte były w łazience pod gumową wykładziną.

Mężczyznę osadzono policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i zastosowano wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. – informuje Policja.

Źródło: Policja.pl
Fot. KMP w Radomiu
Video. KMP w Radomiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here