Kryminalni z kieleckiej komendy zatrzymali w poniedziałek 27-letniego mieszkańca miasta, poszukiwanego w związku z uchylaniem się od odbycia kary 4 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna skazany był m.in. za przestępstwa narkotykowe. Przeszukanie 27-latka i jego mieszkania przysporzyło mu kolejnych zarzutów. Mundurowi w toku prowadzonych czynności zabezpieczyli łącznie 1,3 kg białego proszku wstępnie identyfikowanego jako amfetamina i 80 gramów marihuany.

W miniony poniedziałek wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, zatrzymali w centrum miasta poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 27-latka. Mężczyzna ma do odbycia zasądzoną karę 4 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza oraz stręczycielstwo.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi znaleźli przy mężczyźnie 2 gramy suszu roślinnego, który wstępnym badaniem zidentyfikowany został jako marihuana. W związku ze znaleziskiem policjanci nabrali podejrzeń i postanowili sprawdzić mieszkanie zatrzymanego. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Przeszukanie lokalu 27-latka przysporzyło mu kolejnych kłopotów, gdyż mundurowi znaleźli w nim duże ilości zakazanych środków.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli 1,3 kg białego proszku wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina i 80 gramów marihuany. 27-latek trafił już za mury zakładu karnego, skąd będzie wkrótce doprowadzony przed sąd. Tym razem może usłyszeć wyrok nawet 10 letniego pobytu „za kratkami” za posiadanie znacznej ilości narkotyków.  

Autor: Świętokrzyska Policja
Źródło: http://www.swietokrzyska.policja.gov.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here