Od wczoraj internecie aż wrze od afery, którą wykręcił Małolat K2, Popkowi i Pomidorowi. Małolat K2 deklaruje, że posiada aktualny adres Pomidora i w najbliższym tygodniu go odwiedzi. Zapowiada, że zrobi tak, że Pomidor przyzna się do wszystkiego.

Co ty pi***lisz, że pokazałem papiery, w których nic nie widać, jak wystarczy zapauzować wideo i jest czarno na białym. Przestańcie zamydlać ludziom oczy, bo prawda jest jedna – komentuje w nowym nagraniu Małolat K2.

– Jak Pomidorek – Jak Pomidorek potrafił zapi****alać z białkiem na ciebie, a później powiedzieć, że tak nie było. Potrafił od ciebie zabrać pieniądze, powiedzieć, że tych pieniędzy nie wziął, a teraz nagrał filmik, że wziął. Także samo się roz*****oli jeszcze raz – dodaje.”

Do sprawy odniósł się sam Pomidor.

 „Słuchaj, Małolat K2. Gdzie Ty masz na papierze, że Popek się na mnie rozjebał? Popek poszedł na samoukaranie, ja poszedłem na samoukaranie, bo tak jest, jak wspólnik ze wspólnikiem się dogaduje, to trzecia osoba się w to nie wpierdala. Rozjebali się na nas już w 2006 w Szczecinie, frajerzy, do tej sprawy. Po drugie, Popek do mnie przyjechał po to, bo chcieli mu wykręcić kulawą aferę, chcieli mu porwać córkę, chcieli się wyręczyć mną, a ja marionetką nie jestem. Nie jestem za tym, aby krzywdzić dobrych ludzi. Po trzecie pieniążki dostałem od Pawła, bo nie miałem tych pieniążków. Potrzebowałam, dał mi pieniążki. Jak dostałem te pieniążki, to Młody ZB siedział u mnie, lizał mi dupę, opłacałem mu mieszkanie. Później pojechał do ciebie, zrobiliście k*rwa aferkę koperkową, która jak widać wam nie wyszła i to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia, Weź ty się k*rwa ogarnij” – mówi Pomidor.

Publiée par Popek Monster sur Vendredi 3 janvier 2020

Tutaj natomiast znajdziecie dokumenty, które wrzucił do sieci Popek oraz pierwsze nagranie Małolata K2, które trwa prawie 9 minut. Przejdź do kolejnego artykułu.

Źródło: Facebook/CGM/HipHopNigdyStop

1 KOMENTARZ

  1. Kręcenie afer 😥😥😥 aa tu ludzie i zwierzątka potrzebują pomocy w Australii gdzie wy ludzie macie serca i rozum ? Piszecie że nie krzywdzi Cię ludzi aa przechodzenie obojętnie obok tak przykrych rzeczy bez pomocy? Pieniążki i pieniążki może warto je wpłacić na te biedne zwierzątka i ludzi. Dobro wraca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here