„Nie wydam ani złotówki na ten film i innych kibiców namawiam do tego samego” – w środowisku kibiców Wisły zawrzało, po tym jak Patryk Vega opublikował zwiastun filmu „Bad Boy”, zainspirowanego, jak sam zaznacza, „prawdziwymi wydarzeniami”.

Po samych zwiastunach filmu „Bad Boy” idzie się domyślić, że film, który stworzył właśnie Patryk Vega to próba przeniesienia na ekran historii „Wisły Sharks” i „Miśka”, który przy pomocy prezes Marzeny S. omal nie doprowadzili do upadku klubu.

Jak informuje portal Interia Sport – „Wisła Kraków nie zajęła jeszcze oficjalnego stanowiska w sprawie tej produkcji. Interia dowiedziała się, że Patryk Krzemieniecki vel Vega próbował uzyskać autoryzację obecnych władz Wisły SA przy pracach nad najnowszym filmem. Chciał filmować na stadionie przy Reymonta, podczas meczów „Białej Gwiazdy”. Oferował za to kwotę liczoną w setkach tysięcy złotych, a są tacy, którzy mówią o sumie przekraczającej milion złotych. Dla klubu, który wciąż walczy o przetrwanie i w pocie czoła spłaca długi zaciągnięte przed poprzedników stanowiłoby to niemały zastrzyk gotówki. Szefostwo Wisły nie skorzystało jednak z tej formy pomocy. Uznało, że wizerunek klubu na tym by nie zyskał, a wręcz przeciwnie – rozpoznawalna w całej Europie marka Wisły mogłaby ucierpieć.” 

Teraz w klubie zastanawiają się czy nie pozwać do sądu producentów filmu. Ostateczna decyzja zapadnie pod koniec lutego. Na 21 lutego zapowiedziano premierę materiału. – pisze Interia.

 W „Bad Boy” zagrają Maciej Stuhr, Antoni Królikowski oraz Katarzyna Zawadzka, ale też dwaj dobrze znani nam piłkarze – Sławek Peszko i Kamil Grosicki.

Dzisiaj Patryk Vega opublikował oświadczenie, w którym zaprzeczył doniesieniom, że film to historia klubu z Krakowa.

Oświadczenie Patryka Vegi, producenta i reżysera filmu „Bad boy”.W związku z moim najnowszym filmem „Bad boy” i…

Publiée par Patryk Vega sur Vendredi 3 janvier 2020

W trailerze, który możecie obejrzeć poniżej znajdziemy między innymi sceny, jak jeden z piłkarzy dostaje w głowę nożem. Jest to ewidentne nawiązanie do sytuacji, w której podczas meczu Wisły Kraków z AC Parmą właśnie „Misiek” rzucił nożem w głowę piłkarza Dino Baggio. Obejrzyjcie i oceńcie sami.

Oprócz tego w zwiastunie jeden z aktorów wydziera się – „Zwycięży Orzeł Biały, zwycięży polski lud”, zaś w oficjalnym hymnie Wisły Kraków padają słowa – „Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród„. Kibice są oburzeni.

Źródło: Interia Sport / YouTube / Facebook Patryk Vega

3 KOMENTARZE

  1. Dziwię się takim aktorom jak Stuhr że grają u tego złodzieja. Kilka pierwszych filmów były ok ale od jakiegoś czasu Vega kręci taki chłam że…
    Ale trzeba mu przyznać że potrafi nakręcić media żeby ludzie kupili bilety na film na który nie tylko szkoda 1zł ale przede wszystkim czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here