Małolat K2 wrzucił do sieci nagranie, w którym pokazuje papiery na Popka. Mówi, że Popek „sprzedał” Pomidora, bo chciał wrócić do kraju.

Nie dajcie się nabrać na ten tani chwyt reklamowy, bo Czopkowi chodzi tylko o to, żeby jak najwięcej zgonić, żeby dostać złotą płytę. A tak naprawdę może dostać złotego k***sa za to, że się roz****ał . – mówi Małolat.

Małolat odniósł się do wypowiedzi Popka, w której ten zapowiedział, że do płyty „Firma International” dołączone będą dokumenty potwierdzające zawarcie przez nich ugody z prokuratorem. „Jako bonus do płyty dorzucamy papier z naszej sprawy, bo jak słyszeliście w dissach przypruła się do nas banda p***łów. My żeśmy nie odpisywali, bo szkoda bitów i robić fejmu takim p***łom, ale papier mówi wszystko. Jeśli ktoś jest zainteresowany i chce przeczytać papier, zapraszam na moje koncerty albo bezpośrednio do mnie” – powiedział na Instagramie Popek.

Małolat K2 opublikował w swoim filmie skany aktu oskarżenia, z którego wynika, że Popek i Pomidor w latach 2004-2005 ukradli w Szczecinie kilkanaście samochodów.

7 kwietnia 2016 roku o godzinie 10.00 został zatrzymany i tego samego dnia, dwie godziny później wyszedł na wolność. Gdzie Pomidor został zatrzymany dwa lata później, po czym dopiero po roku został ściągnięty do Polski, a dostał wyrok 3 lat więzienia. Małolat mówi również, że pierwotnie Pomidor chciał się zemścić na Popku, ale w zamian za rekompensatę finansową odpuścił.

W dokumentach, które przedstawia Małolat K2 czytamy: „Przesłuchany w charakterze świadka Paweł M, przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia,z których wynikało, iż z uwagi na znaczny upływ czasu od czynów nie jest w stanie szczegółowo opisać okoliczności ich popełnienia. W toku wyjaśnień nie kwestionował poczynionych ustaleń faktycznych wskazujących na jego sprawstwo” 

Popek szybko odniósł się do całej sprawy. „Ten fr###r Wam mydli oczy, pokazuje Wam z mojego zatrzymania jakąś partię, gdzie w ogóle nic nie widać. Ja wrzucam cały papier do sieci.” – mówi Popek.

Publiée par Popek Monster sur Vendredi 3 janvier 2020

Kilka minut później załączona zostały dokumenty, które odnoszą się do całej sprawy. Zobaczcie sami.

Źródło: CGM/Instagram/YouTube/Facebook Popek

10 KOMENTARZE

  1. O losie po co ten komentarz odnośnie Aresztu Śledczego małolat można z wyrokiem wstawić się do Aś nie tylko do zk. Nie wiesz nie komentuj elo

  2. Małolat ty lamusie do wora mogliśmy z tobą. Masz głos jak prawiczek. I nie kręć afer dobrym chlopaka. Pozdro Popek i pomidor

  3. Popek i pomidor szkoda nerw na tego lamusa. Jesteśmy z wami pozdrawiamy rewiry Łódzkie. A małolat K2 zapraszamy cię jak morda swędzi cię.

  4. Małolat to by nawet skręcił aferę dzieciaka że zabrali mu kanapkę. Szkoda słów na małolata k2. Takie gadanie chujowe jak jego każda piosenka podkład wyrwany z jasełek z przedszkola

  5. Hmmmm….zastanawia mnie kurwa tylko jedno….gdzie jest białko z przesłuchania Popka i treść jego zeznań. Tzn. chodzi mi kurwa o to że Popek mówi wprost: ,,To pan Kowalski był ze mną na tej akcji”. Co nie masz takiego białka? Bo jakoś tego nie widziałem na Twoim filmiku. Jeżeli Cię kapa swędzi to zapraszam na Koszalin i pogadamy sobie w cztery oczy o tej sprawie,bo jak narazie to jesteś dla mnie zwykłą aferowiczką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here