Policjanci z Łazisk Górnych zatrzymali 21-latka, który kilka dni temu, przed jednym z budynków wielorodzinnych na obrzeżach miasta napadł na dostawcę jedzenia. Łupem młodego mężczyzny padły trzy kebaby oraz termiczna torba. Wczoraj usłyszał zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 30 grudnia po godzinie 22.00 w Łaziskach Górnych na ulicy Wyzwolenia. Jak wynika z ustaleń policjantów, pracownik firmy gastronomicznej działającej na terenie Mikołowa, udał się do Łazisk Górnych z zamówionym jedzeniem. Były to trzy kebaby, które mężczyzna przewoził w termicznej torbie. W trakcie wyciągania jej z samochodu, do mężczyzny podszedł 20-letni łaziszczanin, który najpierw wprowadził pracownika firmy w błąd co do miejsca dostarczenia jedzenia, następnie wyrwał mu torbę z zamówieniem i uderzył pięścią w twarz, po czy uciekł.

Kradzież nie uszła płazem mieszkańcowi Łazisk Górnych. Stróże prawa z miejscowego komisariatu szybko namierzyli sprawcę, który następnego dnia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Tłumaczył on, że nadarzyła się okazja, więc ją zwyczajnie wykorzystał. Wczoraj usłyszał zarzuty rozboju oraz kradzieży. Okazało się bowiem, iż 20-latek miał na swoim koncie kilka kradzieży w sklepach, których się dopuścił w okresie wakacyjnym. Grozi mu do 5 lat więzienia.”

Źródło: slaska.policja.gov.pl
fot. screen TVBrodnica

12 KOMENTARZE

  1. Ukradl 3 kebaby grozi 5 lat pozbawienia wolności ewentualnie posiadal 1 gram to samo . Zabil, zgwalcil czy h.u.j wie co jeszcze 12 lat ale nie wiadomo czy od siedzi bo byl nie poczytalny. Kurwa ludzie obudzcie sie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here