Do tragedii w jednym z mieszkań na Osiedlu Wyzwolenia 2 Turku doszło we wtorek, 31 grudnia przed godziną 14. Z nieoficjalnych informacji wynika, że bracia mieli pokłócić się o dostęp do sprzętu komputerowego. Mimo natychmiastowej reanimacji 9-latka nie udało się uratować. – informuje RMF.

 Rodzeństwo miało pokłócić się o dostęp do komputera. W trakcie awantury starszy z braci sięgnął po nóż i pchnął nim kilka razy chłopca.

Jak informuje portal turek.net.pl bracia byli w domu z babcią. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 9-latek miał kilka ran kłutych brzucha i klatki piersiowej, natomiast 19-latka przewieziono do Szpitala w Turku w celu obserwacji psychologicznej. 

Dzisiaj w Turku doszło do śmierci 9-letniego chłopca. Policja i prokuratura pracują nadal na miejscu – mówi Mateusz Latuszewski z turkowskiej policji.

Maciej J., brat 9 letniego Adasia został zatrzymany. Badanie wykazało, że nie jest pod wpływem alkoholu. Pobrano jednak od niego krew, aby ustalić, czy był pod wpływem środków odurzających lub substancji psychotropowych

Portal turek.net.pl skontaktował się z rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Koninie, prokurator Aleksandra Marańda poinformowała, że oprócz śledczych na miejsce zdarzenia przybył także biegły medycyny sądowej. Na środę 1 stycznia 2020 r. około południa zaplanowano przeprowadzenie sekcji zwłok, która powinna wykazać przyczynę zgonu 9-latka.

fot. PixBay
Źródło: RMF/turek.net.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here