Jakiś czas temu poznaliśmy datę powrotu Marcina Najmana (2-4) do klatki FAME MMA. Najman na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował film wideo z treningów. W internecie zawrzało. W tym momencie nagranie obejrzało ponad 150 tysięcy osób.

Po walce z Bonusem BGC (0-4) wyzwanie Najmowani rzucił Piotr „Bestia” Piechowiak. To właśnie z nim Najman zmierzy się już 28 marca w Częstochowie na gali FAME MMA 6.

Walka z Bestią na Fame Mma 6 w Częstochowie będzie dla mnie szczególna . Bo w moim rodzinnym mieście. W Częstochowie walczyłem dotąd 5 razy . Za każdym razem wygrałem i mam nadzieje , ze w marcu ta prawidłowość będzie zachowana . Pokaże Wam chronologicznie fragmenty tych 5 częstochowskich walk. Pierwsza wrzesień 1999″ – pisze Najman na swoim profilu i załącza video z jednej z walk.

Walka z Bestią na Fame Mma 6 w Częstochowie będzie dla mnie szczególna . Bo w moim rodzinnym mieście. W Częstochowie walczyłem dotąd 5 razy . Za każdym razem wygrałem i mam nadzieje , ze w marcu ta prawidłowość będzie zachowana . Pokaże Wam chronologicznie fragmenty tych 5 częstochowskich walk. Pierwsza wrzesień 1999

Publiée par Marcin Najman sur Jeudi 26 décembre 2019

Prawdopodobna rozpiska gali FAME MMA 6:

Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak
Marcin „Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola
Michał „Sobota” Sobolewski – TBA
Patryk „Kizo” Woziński – TBA
Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusjeee” Smogulecka
Jakub „Kubańczyk” Flas – TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here