Służba Więzienna zadbała oto, aby osadzonych odwiedził również święty Mikołaj. Niestety nie mogli oni liczyć na udane prezenty, bowiem każdy z nich dostał jedynie rózgę.

Na pierwszym nagraniu, które opublikowała Służba Więzienna pojawił się worek, który ktoś przerzuca do ZK. ” „PILNE! Funkcjonariusze Służby Więziennej zarejestrowali jeden z największych przemytów na teren więzienia metodą na tzw. przerzutkę. Ustalenia co jest w worku oraz kto stoi za przerzutem trwają. Więcej szczegółów jutro” – pisze Służba Więzienna.

Worek

PILNE!Funkcjonariusze Służby Więziennej zarejestrowali jeden z największych przemytów na teren więzienia metodą na tzw. przerzutkę. Ustalenia co jest w worku oraz kto stoi za przerzutem trwają. Więcej szczegółów jutro.

Publiée par Służba Więzienna sur Samedi 21 décembre 2019

Na kolejnym nagraniu widzimy już Mikołaja. „Okazało się, że za przerzutem stoi mężczyzna w charakterystycznym czerwonym płaszczu. W jaki sposób niepostrzeżenie przedostał się na teren więzienia i co jest w worku??? To wszystko będzie jasne 24 grudnia” – pisze SW na swoim profilu.

Mikołaj

Okazało się, że za przerzutem stoi mężczyzna w charakterystycznym czerwonym płaszczu😉W jaki sposób niepostrzeżenie przedostał się na teren więzienia i co jest w worku???To wszystko będzie jasne 24 grudnia😀

Publiée par Służba Więzienna sur Lundi 23 décembre 2019

„I wszystko jasne. Niestety, w tym roku nie wszyscy zasłużyli na prezenty” – pisze Służba Więzienna na swoim profilu. Poniżej nagranie z wręczenia „prezentów”

prezent

I wszystko jasne😀Niestety 😉w tym roku nie wszyscy zasłużyli na prezenty 🎁

Publiée par Służba Więzienna sur Lundi 23 décembre 2019

Po publikacji materiałów wideo zawrzało – „Czy naprawdę kogoś dziwi, że więzienia nie działają tak, jak powinny, skoro służba więzienna urządza sobie z nich swój prywatny plac zabaw, żeby nie powiedzieć cyrk?” – komentuje jeden z internatów.

„Miało być śmiesznie ,a wyszło jak zawsze.”, ” Mundurowi upokarzający ludzi, chyba nic nowego.” – piszą kolejni czytelnicy.

Co sądzicie o całej sytuacji?

Źródło: Facebook Służba Więzienna

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here