Dwa dni temu patostreamer Lord Kruszwil opublikował film, na którym mówi o tym, że został pobity przez kilku mężczyzn, po tym jak chciał wtargnąć z kamerą do ich domu w czasie Świąt. Wszystko po to, aby zobaczyć czy nadal przy wigilijnym stole zostawia się tradycyjne, jedno wolne miejsce.

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że do filmu odniesie się sam Marcin „Kali” Gutkowski, który jasno wyraził się na temat całej sytuacji.

 Nieładnie śmiać się z cudzego nieszczęścia, no chyba, że chodzi o nadwornego clowna internetu, psuja dziecięcych głów, co to w Święta ludziom z kamerą do talerza chciał zaglądać. #BEKA – pisze Kali.

Poniżej nagranie, które do sieci wrzucił Lord Kruszwil. Widzimy na jego twarzy, że oberwał dość mocno. Ciekawe, czy przeanalizuje swoje zachowanie i wyciągnie jakiekolwiek wnioski.

Co sądzicie o wypowiedzi Kaliego i całej tej sytuacji?

Źródło: Instagram Kali, YouTube

19 KOMENTARZE

    • Co Ty bredzisz??!! Jak by mi wlazł do domu między gości jakiś pajac z telefonikiem to wyleciał by szybciej niż by wszedł. Bezczelne prostackie zachowanie.

    • Nikt nie ma prawa łamać prawa. Wszedl tam gdzie nie miał prawa wejść. Mógł pójść do obory i sprawdzić, co w żłobie leży – kolendy slowa. Ukryta myni prowokacja. Losowo prawo nie działa. Coś się myszce tej popsuło w głowie. Źle wylosował. Nie dla niego hazard.

  1. Co Ty bredzisz??!! Jak by mi wlazł do domu między gości jakiś pajac z telefonikiem to wyleciał by szybciej niż by wszedł. Bezczelne prostackie zachowanie.

  2. Nic dziwnego że distal wpierdol 😉 . Powinien dostać i tam mocniej . Co ten kretyn ma w głowie żeby 24 grudnia w wigilię pukać ludzka do domu ? Mógł się jeszcze idiota za Mikołaja przebrać .. do słownie klaun 😉

  3. „kruszwil” dzieciak któremu się udało zarobić na YouTube lub rodzice bogaci Myśli że wszystko mu wolno, żyje w innym świecie niż „my” dzieci lat 90tych młodzież lat 2000. Jeśli by sobie pozwolił na to w tamtych latach to moglby przypadkiem nie dodać już zdjęć.W pełni się zgadzam że słowami Kaliego i tak dobrze wiemy że wyraził się chyba najdyskretniej jak potrafi o takiej idiotyczne sytuacji zarozumialego bahora.

  4. Gosc nakrecil fake. Prowo pierwsza klasa a lykacie jak pelikany. Kolejny trafiony film tego pajaca ktory robi siano na was – pajacach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here