Policja poszukuje trzech sprawców zamieszanych w sobotni napad na kantor w Oławie. Z placówki skradziono 93 tys. zł w różnych walutach.
-Do zdarzenia doszło wewnątrz kantoru. Ranna została pracownica, którąprzewieziono do oławskiego szpitala. Po opatrzeniu medycznym została wypuszczona do domu. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zginęło 93 tysiące złotych w walutach polskich i zagranicznych. Poszukujemy trzech sprawców – mówi Wioletta Polerowicz, pełniąca obowiązki oficera prasowego KPP.
Na ten moment nie możemy mówić o okolicznościach tego zdarzenia. Szukamy trzech sprawców – podkreśla Wioletta Polerowicz. – Trwają czynności, które mają na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców – dodaje.