Trzy zarzuty usłyszał 27-letni mężczyzna ujęty przez wolskich wywiadowców. Został on zatrzymany w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli ponad 200 gramów marihuany, haszysz i ecstasy, a w szafce pod telewizorem posiadał uprawę marihuany. Teraz za to może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Po 13.00 policjanci z wolskiego wywiadu podjęli czynności wobec mężczyzny w wieku 27 lat. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki. W trakcie czynności okazało się, że nie pomylili się. 27-latek posiadał przy sobie plastikowe pudełko z zawartością trzech papierowych bibułek z marihuaną. Podczas dalszych czynności w jego mieszkaniu policjanci znaleźli znaczną ilość marihuany, kilka porcji haszyszu i ecstasy. W szafce pod telewizorem znajdowała się wentylacja podłączoną do prądu z uprawą marihuany. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny. Od mężczyzny zostały zabezpieczone pieniądze w wysokości około 2800 złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

27-latek trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału procesowego, podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających, posiadania znacznej ilości narkotyków. 27-latek odpowie jeszcze za uprawę ziela konopi innych niż włókniste. Za te przestępstwa może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.”

Autor: kom. M. Sulowska/ea
Źródło: wola.policja.waw.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here