Jakiś czas temu Marcin „Różal” Różalski opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych filmik z mocnego treningu, na którym nie używał rękawic. Czy to oznacza, że Różal przygotowuje się do walki na gołe pięści? Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów powiedział, że jest to dla niego „spełnienie następnego marzenia, jeśli chodzi o sporty walki”.

Przypomnijmy, że 18 stycznia odbędą się po raz pierwszy w Polsce „krwawe pojedynki na gołe pięści” – Wotore. Tutaj możecie przeczytać więcej informacji na ten temat. Czy zawalczy na niej Różal? Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy otrzymał on kilka propozycji. Jak informuje Artur Mazur z portalu sportowefakty.wp.pl, Różal otrzymał propozycje między innymi od ACA, Babilon MMA, FAME MMA a nawet zagranicznej organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

"Jeżeli nie spełniam twoich oczekiwań to nie obrażaj się na mnie.Przecież to są twoje oczekiwania,a nie moje obietnice balasie."@ihsteam , @extremehobbytm , @nikkosportspolska1 , @alfa_aktiv_vitafuel , @shockermmasolutions ,@body_chief , @mdclinic_warszawa , @cameleon_pomagajpomagac ,@skuteczni_net ,@just7gym_official ,@kruksdifferent ,@gshock.pl ,@gshock.poland ,@alfickeyglourke

Publiée par Marcin Różal Różalski sur Mardi 19 novembre 2019

Wywiad, w którym Różal opowiada między innymi o walkach na gołe pięści:

Źródło: sportowefakty.wp.pl / myMMA.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here