Kilka dni temu w sieci pojawiła się wypowiedź Peji na temat jego walk w MMA. Peja powiedział, że ma ogromny szacunek do zawodowych fighterów, a w klatce na pewno go nie zobaczymy.

Deklarowałem lata temu, że nigdy nie będę stawał w oktagonie. Przede wszystkim dlatego, że mam wiele szacunku do zawodowych fighterów, którzy 24 godziny na dobę przez lata zostawiają krew, pot i łzy. Zrobią wszystko, czasami bez sponsorów, kasy, opłacając sobie starty, próbując się gdzieś przebić, nie mając promotorów, żeby zawalczyć na profesjonalnej gali i często nie mają takiej szansy i być może jej nie otrzymają. W związku z tym ja nie będę im odbierał chleba tylko dlatego, że spopularyzowałem swój ryj w innej dziedzinie niż mieszane sztuki walki.” – mówi raper w rozmowie z Violą Łechtańską-Błaszczak dla FreshmagTV.

Co o występach w MMA sądzi Tede? Tede w rozmowie z Radio Gra Wrocław podał stawkę, za jaką wyszedłby do octagonu. Pytanie, czy np. FAME MMA byłoby skłonne wystawić takie pieniądze? Odpowiedź jest chyba jasna. Poniżej wypowiedź.

„Powiem tak, bardzo chciałbym mieć Rolls-Royce’a Phantom poprzedniej generacji. To za pół bańki można kupić. I bańkę honorarium. Za te półtorej bańki to nawet bym się karate nauczył w te trzy miesiące.

Ja nie rozważam nawet tego, bo nikt mi półtorej bańki nie da. Mówię, że za półtora bańki zainteresowałbym się sportami walki, może na tej zasadzie. Nawet jak dostaniesz w mordę za półtorej bańki… ja cię proszę. Tylko tam nikt nie dostaje półtorej bańki.”

Cały wywiad z Tede:

Na temat MMA 6 grudnia wypowiedział się również FU, który nie zgadza się ze słowami Peji. Tutaj wypowiedź artysty – „Witam Jeśli chodzi o wypowiedź Peji apropos walk szanuje to bardzo wrażliwe podejście Rycha do rezygnacji z walki i sprawy zawodowych fighterów itd ,ale uważam, że to trochę nie ma sensu jeśli chodzi o te zabieranie chlebka… Ponieważ federacja taka jak np KSW- FFF do ,których zapraszani są min Rest, Decks itd , którzy mają rzeszę fanów przecież to są znane twarze z wiadomych względów ,bo tak to trzeba nazwać ,którzy mają coś wspólnego również ze sportem. Tylko i wyłącznie zaprasza się tam muzyków ,znanych kulturystów itd takie jest założenie tej całej gali zatem tutaj raczej w tym przypadku nikt nie chce skorzystać z talentu tych zawodników o, których wspomniał Peja z wiadomych przyczyn od tego są inne federacje. Dlatego też jest to jednoznaczne, że nikt tutaj nikomu nie zabiera CHLEBA…Z tego co co się orientuję Ryniu dostał zaproszenie od Fame ,A tam jest inna polityka ponieważ tam zapraszany jest chyba każdy komu zgadza się FAME plus lajki ,wyświetlenia i subskrycje na yt to jest myśl przewodnia tej „Federacji” dlatego też tutaj po części by się zgadzało co powiedział Peja jeśli chodzi o Fame ponieważ w Fame czasami pojawiają się również i tacy zawodnicy o ,których wspomniał Peja, którzy zarabiają mniej. Oczywiście ja również mam pełen szacun dla takich sportowców wiem jaki to ciężki kawał chleba ‘ciężka praca, ogromny wysiłek z trudem zdobywane środki materialne na rozwijanie tej pasji itd znam to ponieważ mam kumpli którzy trenują te dyscypliny i bardzo dobrze znam ten temat od podszewki Piona!”

Źródło: Freshmag TV / Radio GRA Wrocław

1 KOMENTARZ

  1. Pierdolisz , jak nie odbierasz chleba zawodowcowi ? Kurwa gdyby nie bylo tych szopek waszych to zamiast nich bylyby walki dobrych amatorow zeby zagospodarowac ta dziore po gwiazdeczkach ktore sa slabe w swojej dyscyplinie i chca sie gdzies wybic !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here