Gwiazdą premierowego odcinka amerykańskiego serwisu Noisey – „The World’s Wildest Rapper” został szalony i kontrowersyjny raper Paweł „Popek” Mikołajuw (41 l.) „Król Albanii”. W wywiadzie zdradza swoje największe sekrety – między nimi to jak przedawkował LSD i zapadł w śpiączkę. Popek porusza również wątek swojego ojca, który został zabity w jednym z Krakowskich hoteli.

– Kradliśmy razem portfele. Moja matka nie mogła tego znieść i odeszła z innym mężczyzną. Ojciec nie żyje, zamordowano go w pokoju hotelowym w Krakowie – powiedział raper.

– W wieku 16 lat uciekłem z Polski do Niemiec, gdzie przebywałem przez 3 lata, a następnie pojechałem do Amsterdamu. Tam dwukrotnie zapadłem w śpiączkę. Za pierwszym razem pozostawałem w niej przez 6 miesięcy. Zjadłem 9 tabletek LSD. 10 i 11 umieściłem tutaj (pokazał na oczy). Po wybudzeniu się nie mogłem chodzić ani mówić przez 3 lub 4 tygodnie. Kiedy opuściłem szpital, to powiedziałem sobie: „nigdy więcej nie wezmę tego g..na”. Wiesz, co stało się 2 godziny później? Zasnąłem na kolejne 8 miesięcy – przyznał Popek.

Grubo? Oglądajcie cały odcinek:

4 KOMENTARZE

    • Mało wiesz LSD ma różne formy może być też w tabletkach albo krzysztalkach coś podobnego do rysika z ołówka to właśnie kryształki najbardziej zamiatają wiem bo wcisnąłem sobie pod oko a powinno się brać pod język kryształka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here