Śledztwo ujawniło, że 30 letnia, zamężna nauczycielka historii z jednej z elitarnej, prywatnej szkoły Bishops Diocesan College w Kapsztadzie spała z przynajmniej 5 swoimi uczniami. Nauczycielka w październiku odeszła z pracy. Zaledwie kilka dni później 18-letni uczeń wyznał, że miał z nią romans. Twierdził, że 30-latka nie pozwalała mu go zakończyć.

Nauczycielka zaczęła pisać do niego, żeby przyszedł do jej pokoju na kampusie i tak to się zaczęło. Zabrnęło to jednak do etapu, w którym miał już dość. Ale ona nie pozwoliła mu odejść i poprosił nas o pomoc, a my poszliśmy do dyrektora” – powiedział jeden z rodziców ucznia.

Fiona Viotti, bo tak nazywa się nauczycielka oprócz tego, że podrywała swoich uczniów i z nimi spała, nakręcała również niedwuznaczne filmy, które rozpowszechniono w szkole i w sieci. Nie ustalono jednak, do kogo zostały pierwotnie wysłane.

Po zbadaniu sprawy okazało się, że Viotti w latach 2013-2019 wykorzystała łącznie 5 osób – wszystkie z nich przyznały się, że spały z nauczycielką. Szkoła nie wyciągnie wobec niej żadnych konsekwencji, jednak sprawą zajęły się już organy ścigania i może ona utracić prawo do nauczania.

W 2018 roku nauczycielka wyszła za mąż, co oznacza, że również po ślubie spała ze swoimi uczniami. Mąż przekazał, że aktualnie są w separacji. Czyżby też miał problem wytrzymać ze swoją partnerką?

Źródło: https://www.dailymail.co.uk/home/index.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here