Wotore zbliża wielkimi krokami. Już 18 stycznia pierwszy taki turniej w Polsce. Organizatorzy od początku postawili sobie za cel przywrócenie jakości rozgrywanych turniejów nawiązując do dawnych zwyczajów; pierwszych konfrontacjach Vale Tudo, gdzie zawodnicy w spektakularnych walkach na gołe pięści toczyli brutalne pojedynki.

Reguły pojedynku przewidują walkę bez rękawic. Zawodnicy mają do dyspozycji szeroki zakres technik jak rzuty, obalenia, dźwignie na stawy i wreszcie znane z boksu birmańskiego uderzenia głową.

Organizatorzy przewidują tylko pulę 100 biletów vipowskich na to wydarzenie. Cała transmisja będzie transmitowana w systemie PPV. Więcej informacji na temat transmisji znajdziecie tutaj. Jej cena to 19.99 PLN.

Wotore udostępniło listę 16 wojowników, którzy zmierzą się ze sobą w jedynym takim turnieju w Polsce! W walce na gołe pięści skonfrontują się zawodnicy z takich płaszczyzn jak Boks, k1, BJJ, boks tajski, MMA, Combat 56 czy Karate.

Karta walk dostępna jest poniżej

O WOTORE wypowiedział się między innymi Artur Sowiński, czy Przemysław Saleta. Poniżej dwa wywiady, które udostępnione zostały w ostatnim czasie.

W najnowszym materiale Artur „Kornik” Sowiński oraz Przemysław Saleta odpowiadają czy sami chcieliby się zmierzyć w turnieju, a właściciele tłumaczą motywacje zgłaszających się.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here